sobota, 22 września 2018

Moje autorskie opowiadanie Fakemon!

Witajcie!

Od dawna interesuję się Pokemonami- oglądam kolejne serie anime, czytam komiksy, gram w różne gry, śledzę wydarzenia z nimi związane! No po prostu jestem takim ot pokemonowym zapaleńcem :D

Nieraz w internecie napotykam fanowskie wersje opowieści ze świata Pokemon. Czy to całkiem nowe Fakedexy (Fakemonami nazywa się nieorginalne Pokemony, stworzone przez fanów) na instagramie, czy też świetne opowiadania Fakemon na różnych blogach itp.
Dlaczego więc i ja nie miałbym stworzyć czegoś swojego w tym temacie?

Lubię pisać, napisałem już kilka krótkich opowiadanek, a także dużo dużo wierszy :D
Teraz przyszedł czas na coś większego, mianowicie całą historię z podróży po jednym z regionów :D

Co mogę wam obiecać?
1)Wiele nowych i ciekawych Holomonów (moja wersja Pokemonów)
2)Zupełnie nowy region z zupełnie nowymi zasadami
3)Nowe typy i ataki (np. typ dźwiękowy i ataki dwutypowe)
4)Nowe sposoby ewolucji (np. poprzez fuzję)
4)Super-ewolucje
5)S(uper)-ataki
6)Świetna, wielowątkowa historia z wieloma barwnymi bohaterami
7)Oczywiście będzie i zły Team, a jakże :D Jednak nie bd on tak upierdliwy jak Zepsół R.

Zatem do zobaczenia już niedługo!

Z pozdrowieniami,
Reb

P.S. Posty z kolejnymi cześciami opowiadania postaram się publikować regularnie- ok. co tydzień, max. co dwa tygodnie- zależnie od obowiązków pozablogowych oraz waszej aktywności na blogu :D
 
P.S.S.Do tego oczywiście poza postami z kolejnymi odcinkami opowiadania będą pojawiać się inne- dotyczące postaci, miejsc, wydarzeń z opowiadania, a także uzupełniane będą na bieżąco podstrony, które możecie zobaczyć u góry strony :D
 
P.S.S.S. Może pojawią się też rysunki danych Holomonów, bohaterów, miejsc- jednak nie mogę wam tego obiecać, gdyż nie mam zbyt dużego talentu i doświadczenia jeśli o rysowanie chodzi, szczególnie komputerowe, dlatego raczej nie oczekujcie niczego spektakularnego, jeśli już ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz